Dudinská 50

30-ročná história profesionálneho atletického podujatia každoročné otvára celosvetovú chodeckú sezónu. Za svoju históriu hostila vyše 5600 pretekárov z 36 krajín sveta.

JAMES BLUNT

Jeden z najúspešnejších popových spevákov nedávnej minulosti vystúpil v rámci svojho turné The Who We Used To Be Tour aj v Bratislave. Koncert sa uskutočnil 6. marca 2024 v TIPOS Aréne – Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

VOLVO – výstavba priemyselného parku

VALALIKY: Výstavba priemyselného parku vo Valalikoch pri Košiciach, kde má byť prvým a najväčším investorom automobilka Volvo, sa začala a my sme pri tom! Nový závod Volvo Car Košice bude využívať iba klimaticky neutrálne zdroje energie v súlade s ambíciou spoločnosti Volvo Cars dosiahnuť do roku 2025 klimaticky neutrálnu výrobu. Pre Volvo Cars s centrálnym […]

Medzinárodné letecké dni SIAF

12. ročník najväčšej leteckej udalosti na Slovensku, Medzinárodné letecké dni SIAF 2023. Program plný dynamických a statických ukážok budete môcť sledovať na nebi aj na zemi počas posledného prázdninového víkendu, 2. a 3. septembra.

LOVESTREAM festival

Nový priestor, nový termín a headlineri THE KILLERS, MARTIN GARRIX, IMAGINE DRAGONS a DJ HARDWELL Augustový víkend 18. – 20.8.2023 ponúkol v Bratislave – Vajnoroch tri dni skvelých koncertov a svetových show! Všetko to uzavrela v nedeľu jedna z najžiadanejších kapiel súčasnosti IMAGINE DRAGONS , v sobotu dvakrát ocenený svetový DJ roka HARDWELL a prvý […]

Medzinárodné cyklistické preteky Okolo Slovenska

67. ročník pretekov Okolo Slovenska opäť priniesol na Slovensko svetovú cyklistiku. Program aktuálneho ročníka začínal atraktívnym večerným predstavovaním tímov v utorok 12.9. v Košiciach, spojeným s kultúrnymi vystúpeniami. Ostrú športovú klapku odštartovala v stredu 13.9. etapa so štartom a cieľom v Košiciach, podujatie vyvrcholilo 17.9.2023 v Púchove.

9.ročník Mizuno Žilinský mestský polmaratón

15.9. sme na Vodnom diele Žilina pomáhali prichystať všetko potrebné aby sa mohol uskutočniť bežecký polmaratón.

Kosice Peace Marathon – Medzinárodný maratón mieru Košice

Maratón s najväčšou tradíciou v Európe, v súčasnosti medzinárodné športové, hlavne bežecké podujatie s mnohými sprievodnými akciami.

FESTIVAL POHODA

Pohoda je umelecký festival na ktorom sa alternatíva, indie, elektronika, world music a punk stretávajú s klasikou; spolu s literatúrou, tancom, vizuálnym umením, filmom a divadlom.

Festival letectva Piešťany

Festival letectva 20. a 21.mája 2023 – nočná letecká show, dronová show, celodenný program pre rodiny.

Copyright 2021 by Eventservice. Created by Rootscope.